Daniel Strauch on populaarne elukutseline korvpallur. Daniel Strauch on mõjuründaja, kes mängis viimati Saksamaal EWE Baskets Oldenburgis – easyCredit BB Play-Offs.

Biograafia tabel

Varajane elu

Professionaalne korvpallur sündis 8. jaanuar 1981 Saksamaal Osnabrückis. Danielil on Saksamaa kodakondsus. Samamoodi on tema vanus 40 aastat ja tema horoskoobimärk on Kaljukits. Ta näib olevat väga salajane inimene, kuna tema isikliku elu kohta pole teavet, sealhulgas vanema nime ja hariduslikku tausta.

Karjäär ja tööelu

Daniel Strauchi karjäär korvpallurina algas 2001. aastast 2010. aastani. Tema positsioon korvpallimeeskonnas oli jõuründaja numbriga 6. Aastatel 2001 kuni 2003 mängis ta Artland Dragonsi meeskonnas. Seejärel mängis ta aastatel 2003–2010 meeskonnas EVE Baskets Oldenburg. Strauch veetis suurema osa oma profikarjäärist EWE Baskets Oldenburgis. Tema särgi number 6 toona. Lisaks tuli ta Saksamaa liiga meistriks aastal 2009. Ta oli samal aastal ehk 2009 Saksamaa superkarika võitja.

Ta viskas 2009–2010 Saksamaa – easyCredit BB põhihooajal keskmiselt 2,0 punkti, 1,5 lauapalli ja 0,1 korvisöötu mängu kohta, mängides EWE Baskets Oldenburgiga 14 mängu. Seejärel mängis ta 23. märtsil 2010 mängu RÖMERSTROM Gladiators Trieri vastu. Ta võitis Giants Düsseldorfi vastu 03. veebruaril 2010. Strauch viskas keskmiselt 1,9 punkti, 1,3 lauapalli ja 0,1 korvisöötu mängu kohta, mängides EWE Baskets Oldenburgiga 14 mängu. 2008-2009 Saksamaa – easyCredit BB põhihooajal.

Ta võttis 13. detsembril 2008 hooaja rekordi 6 lauapalli 14 minutiga Fraport Skylinersi vastu. Ta mängis 20. septembril 2008 hooaja JobStairs GIESSEN 46ersi vastu. Lisaks mängis Strauch aastatel 2007-2008 mänge EWE Baskets Oldenburgiga. Saksamaa – easyCredit BB tavahooaeg. Ta võttis 09. detsembril 2007 Ratiopharm Ulmi vastu 17 minutiga hooaja rekordi 6 lauapalli. Ta mängis taas 18. aprillil 2008 RÖMERSTROM Gladiators Trieri vastu. Seejärel lõi ta 33 mängus 4 kahekohalise värava.

Tema karjäärist lähemalt

Ta mängis 2006-2007 Saksamaa – easyCredit BB põhihooajal mängu EWE Baskets Oldenburgiga. Ta saavutas 11. oktoobril 2006 Ratiopharm Ulm vastu oma hooaja rekordi 11 punktiga 19 minutiga. 8 lauapalli ta 23 minutiga 10. märtsil 2007 sai kohtumises Nurnberg. 34 mängu. Ta viskas 2005–2006 Saksamaa – easyCredit BB põhihooajal keskmiselt 4,8 punkti, 2,9 lauapalli ja 0,3 korvisöötu mängu kohta, mängides EWE Baskets Oldenburgiga 29 mängu.

Seejärel võttis ta 29. detsembril 2005 Fraport Skylinersi vastu 21 minutiga hooaja rekordi 8 lauapalli. Ta lõi 29 mänguga 4 kahekohalise värava. Samuti viskas Strauch 2004–2005 Saksamaa – easyCredit BB põhihooajal keskmiselt 6,9 punkti, 4,5 lauapalli ja 0,3 korvisöötu mängu kohta, mängides EWE Baskets Oldenburgiga 28 mängu. Seejärel võttis ta 24. oktoobril 2004 Basketball Lowen Braunschweigi vastu 34 minutiga hooaja rekordi 12 lauapalli. 31. oktoobril 2004 mängis ta mängu Giants Dusseldorfiga.

Ta lõi 28 mänguga kahekohalise värava 8 korda. Ta sai kirja 1 kaksikduubli. Lisaks viskas ta 2003–2004 Saksamaa – easyCredit BB põhihooajal keskmiselt 1,1 punkti, 0,5 lauapalli ja 0,1 resultatiivset söötu, mängides EWE Baskets Oldenburgiga 15 mängu. Seejärel võttis ta 19. oktoobril 2003 Alba Berlin vastu 10 minutiga hooaja rekordi 2 lauapalli.

Daniel Strauch

Pealkiri: Daniel Strauch korvpalliväljakul (Allikas: Getty Images)

Netoväärtus

Tal on a puhasväärtus umbes 7 miljonit dollarit. Tema eelmise aasta netoväärtus oli vahemikus 50 000–2 miljonit dollarit. Tema netoväärtust varasema netoväärtusega võrreldes on selge, et ta on oma netoväärtust oluliselt suurendanud.

suhtestaatus

Daniel Strauchi suhtestaatuse kohta pole tema poolt veel teavet avaldatud. Tema mineviku ja praeguse suhte staatuse kohta pole ühtegi vihjet.

Kehamõõtmine ja sotsiaalmeedia

Daniel Strauchi kehamõõtmisest rääkides, ta on 6 jalga 9 tolli pikk. Ta kaalub 110 kg. Sportlasena näeb ta füüsiliselt ja ka vaimselt terve välja. Ta peab hästi treenima ka päevani. Samamoodi on tal paar pruunid silmad ja pruunid juuksed. Peale nende puuduvad andmed tema kleidi suuruse, kinga suuruse ja ka kehamõõtude kohta.

Nüüd sotsiaalmeedia osa juurde tulles ei ole ta aktiivne ühelgi sotsiaalmeedia platvormil. Ta ei kasuta Facebooki ega Instagrami ega ka Twitterit. Ta ei ole avalik armastaja ja tähelepanu otsija. Kõik, mida ta teeb ja tahab, on edukas korvpallurikarjäär.